پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 91085
 
معرفي وال بريكر
نوشته شده در ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
ساعت : ۱۱:۱۵:۳۸
نویسنده : Shahrad
نظرات (0)

Clash of clans - بالن balloon
Clash of clans - بالن balloonبالن:

بالن ها به نوعي ارتقاء يافته از ديوار شكن ها هستند. حملات آنها هوايي صورت مي گيرد. آنها از آسمان بمب هاي خود را بر روي سازه هاي قبيله ي دشمن رها مي كنند و بدين ترتيب به منطقه ي مورد نظرشان خسارت وارد مي كنند. با اين حال به سادگي در برابر ضد هوايي هاي حريف آسيب پذيرند.

حركت بالن ها بسيار كم است تا آنجا كه بايد آنها كند ترين نيروهاي بازي خواند. آنها همانند غول ها سازه هاي دفاعي حريف را در اولويت قرار مي دهند . علي الخصوص خمپاره انداز ها و توپخانه ها. 

زماني كه منهدم شوند منفجر شده و به اين دليل قدرت تخريبي افزوني ايجاد مي كنند.


استراتژي هجومي:

زماني كه به قبيله ي دشمن يورش مي بريد زمان براي شما محدود است .توصيه مي شود در صورت تمايل براي استفاده از بالن ها قبل از آنكه آنها را به ميدان نبرد بفرستيد تمام ضد هوايي هاي دشمن را از سريعا از كار بياندازيد(برج جادوگر ، برج كماندار و ضد هوايي) مراقب قلعه ي حريف هم باشيد. در صورتي كه دشمن كماندار،مينيون ، جادوگر يا اژدها در قلعه ي خود داشته باشد به راحتي و خيلي سريع مي تواند بالن را منحدم كند.

گروه هاي پنج تايي يا بيشتر بالن ها معمولا به راحتي يك برج كماندار را پايمال مي كنند . در صورتي كه از تير راس ضد هوايي راي رقيب در امان باشند به طور تقريبي 9 بالن مي توانند تماما قبيله ي دشمن را تخريب كنند.

اگر در يك تهاجم زمان و اكسير برايتان اولويت ندارد پيشنهاد مي شود قبل از اينكه بالن را به ميدان بفرستيد يك اژدها را رها كنيد. اژدها به دليل قدرت جسماني بالايي كه دارد نقش انحرافي را ايفا مي كند. اژدها را به سمت ضد هوايي ها بفرستيد و به اين ترتيب از بالن ها محافظت كنيد . ( در اين استراتژي اژدها در مقابل ضد هوايي نقش غول در مقابل خمپاره انداز را ايفا مي كند)

ميتوان از خود بالن ها براي حمله به ضد هوايي ها استفاده كرد اما در صورت اين اقدام بايد توجه داشت فاصله اي كه بالن را رها مي كند بايد بسيار نزديك به اهداف باشد در غير اين صورت خيلي زود از بين مي روند.

اگرچه سرعت بسيار پاييني دارند اما قدرت تخريبي بالن ها تحسين بر انگيز است! يك گزينه ي خوب براي ارتقا سرعتشان حمايت از آنها به وسيله ي " طلسم خشم" است.

برخي از كاربران فراموش ميكنند ضد هوايي را در قبيله ي خود مستقر كنند. هجوم به وسيله ي بالن ها ( و مينيون ها) به آنها نشان خواهد داد كه سخت در اشتباهند!


استراتژي دفاعي:

بالن مي تواند استراتژي دفاعي خوبي باشد. اگر دشمن با نيروهايي مثل بربر ، غول و جن به شما حمله كند ، از آنجا كه اين نيرو ها در آسيب رساني به بالن ها عاجزند ، بالون مي توان به راحتي تلفاتي زيادي به آنها وارد كند ( البته اگر بتواند در مقابل طلسم رعد و برق دشمن(در صورت استفاده) جان سالم به در ببرد!) 

توجه داشته باشيد در مقابل نيرو هاي ديگر دشمن از قبيل كماندار ، مينيون ، اژدها و جادوگر اين استراتژي به سادگي و سريعا شكست مي خورد!


تفاوت هاي سطوح ارتقاء:

سطح سوم : چند لايه ي محافظتي چوبي

سطح پنجم : افزايش كيسه هاي متصلي و تغيير رنگ بمب ها به طلايي

سطح ششم: رنگ بالون مشكي مي شود با نقش يك جمجمه حكاكي شده بر روي آن


ساير دانستني ها :

مي توان حداكثر 48 بالن را در اردوگاه هاي سطح بالا قرار داد ( به انضمام 7 بالن در قلعه ي سطح بالا)

سطح ششم بالن نسبت به "پكا" ي سطح اول قدرت تخريبي بيشتري در هر واحد حمله اي را دارد.

هزينه ي ارتقاء بالن سطح ششم ( 6 ميليون) كمتر از كماندار سطح هفتم ( 7.5  ميليون اكسير) است با اين حال بالن در اين سطح از نظر قدرت تخريبي و سلامت وضعيت بهتري نسبت به كماندار دارد.


مشخصات: 

محوطه لول مورد نياز
سربازخانه
سرعت حمله سرعت حركت زمان ساخت فضاي اشغال كننده نوع حمله هدف مورد علاقه
0,5 كاشي 6 4 ثانيه 10 8 دقبقه 5 انفجار منطقه اي به شعاع 1.2 
فقط اهداف زميني
سازه هاي دفاعي


 

زمان ساخت لول مورد نياز
لابراتوار
هزينه لول
elixir,اكسير
هزينه ساخت
elixir,اكسير
خون قدرت تخريب در ثانيه لول (Level)
ندارد ندارد ندارد 2,000 150 25 1
1 روز 2 150,000 2,500 180 32 2
2 روز 4 450,000 3,000 216 48 3
3 روز 5 1,350,000 3,500 280 72 4
5 روز 6 2,500,000 4,000 390 108 5
10 روز 7 6,000,000 4,500 545 162 6
 
:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]